19 лютого – День Державного Герба України.
![Post-img](https://gannivka.eddy.school/wp-content/uploads/sites/201/2024/02/den-gerba.jpg)
19 лютого – День Державного Герба України. Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. І сьогодні він на наших знаменах і зброї – як символ незламності і звитяжної боротьби проти окупанта! Знайомлячись з державними символами і атрибутами, діти вчаться любити свою країну, бережуть і примножують славні традиції України.